A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021 – 2022 навчальному році

Дата: 23.11.2021 16:53
Кількість переглядів: 68

 

20 та 21 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вітаємо
переможців.
Інформаційні технології
8 клас
І місце Лисяк Руслан – Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом, вчитель Першко М.В.
ІІ місце Сивинський Артем - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Литвин О.В.
ІІ місце Федько Віталій - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Литвин О.В.
9 клас
І місце Ягольник Назар - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Василенко О.В.

ІІ місце Сахневич Віталій – Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки, вчитель Бобошко С.М.
10 клас
І місце Лобач Костянтин – Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Гнида В.В.
ІІ місце Антоненко Артем - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Литвин О.В.
11 клас
І місце Гололобова Олександра - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Литвин О.В.
ІІ місце Гудзь Олена - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Литвин О.В.
ІІІ місце Занько Антон - Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Юрченко І.А.
Німецька мова
8 класи

ІІ місце Коваленко Анна - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Біленька І.Я.
ІІІ місце Нижник Віталіна - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Біленька І.Я.
9 класи
І місце Платко Артем - Потічанська філія ОЗ ,, Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Платко І.В.
ІІ місце Курінна Катерина - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Біленька І.Я.
Математика
6 класи

І місце Маєвський Роман - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Пилипенко Л.В.
ІІ місце Козаренко Вероніка - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Пилипенко Л.В.
ІІІ місце Гаркуша Аліна - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Мовчан Т.В.
ІІІ місце Кривко Дар’я - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Юркевич В.Д.
8 класи
ІІ місце Блоха Єлизавета - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Шумейко Т.В.
ІІ місце Бреус Віталіна – ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Рафальський О.С.
ІІІ місце Петров Артем - Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Нагірна І.І.
9 класи
ІІІ місце Петряник Маргарита - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Бондаренко І.А.
10 класи
І місце Попок Єлизавета - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Щаповал В.П.
11 класи
ІІ місце Тімченко Денис - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Мовчан Т.В.
ІІІ місце Гудзенко Антон - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Мовчан Т.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень