A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021 – 2022 навчальному році

Дата: 01.12.2021 16:42
Кількість переглядів: 87

27 та 28 листопада відбувся  ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вітаємо переможців.

Українська мова та література

 

7 клас

І місце Захаренко Тетяна  –  Остап’євський  ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель  Койнаш Г.М.

ІІ місце Тищенко Ася – М’якеньківський  ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом, вчитель  Прокопенко М.О.

ІІ місце Пікуль Анастасія - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Клюка С.О.

ІІІ місце Григор’єва Станіслава  – М’якеньківський  ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом, вчитель  Прокопенко

М.О.

ІІІ місце Криклива Аліса – Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Куцевол С.Б.

ІІІ місце Колотій Алєксандра - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Пономаренко Т.В.

ІІІ місце Тур Ангеліна - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Клюка С.О.

 

8 клас

І місце Михненко Анастасія  – Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Куцевол С.Б.

ІІ місце Кузьменко Софія - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Трапезнікова В.О.

ІІ місце Ільченко Віталій - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Куцевол С.Б.

ІІІ місце Петров Артем  - Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Педенко С.В.

ІІІ місце Соломаха Інна - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Куцевол С.Б.

ІІІ місце Прокопенко Катерина  - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Йова О.П.

 

9 клас

І місце Волікова Ірина - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Трапезнікова В.О.

ІІ місце Бодня Віталій – ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Трапезнікова В.О.

ІІІ місце Гомон Віталій  - Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Педенко С.В.

ІІІ місце Лящук Вікторія – Кукобівська філія І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом, вчитель Дроботенко А.О.

ІІІ місце Петряник Маргарита  - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Йова О.П.

 

10 клас

І місце Захаренко Євгенія  –  Остап’євський  ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель  Койнаш Г.М.

ІІ місце Карпова Вікторія - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Ситник Л.О.

ІІІ місце Степанова Вікторія  - Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Педенко С.В.

ІІІ місце Капко Ірина - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Ребрик Л.М.

 

11 клас

І місце Приходько Андрій - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Пархоменко В.В.

ІІ місце Гарець Злата - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Куцевол С.Б.

ІІІ місце Бабир Тетяна  - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Йова О.П.

ІІІ місце Салтис Ліна - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Куцевол С.Б.

ІІІ місце Томишинець Анастасія – Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Москівець Л.П.

 

 

Фізика

 

7 клас

І місце Олійник Ілля - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Шумейко Т.В.

ІІ місце Снитко Ярослав - Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Малиш О.Я.

 

8 клас

І місце Велічко Владислав  -  Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Велічко Н.М.

ІІІ місце Бардакова Єлизавета  -  ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Рафальський О.С.

 

 

9 клас

ІІІ місце Антонюк Юлія  -  ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Черкун В.М.

 

11 клас

ІІ місце Дзекун Олег - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Рафальський О.С.

 

Англійська мова

 

8 клас

І місце Романенко Катерина - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Бас В.О.

ІІ місце Степанов Віктор  – Демидівський ЗЗСО  І-ІІІ ст., вчитель Коляка Р.П.

ІІ місце Ткаченко Софія  - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Сиваш О.Ю.

ІІІ місце Блоха Єлизавета - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Бас В.О.

 

9 клас

І місце Бодня Віталій  -  ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Полянська С.М.

ІІ місце Антонюк Юлія - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Сиваш О.Ю.

ІІ місце Курінна Катерина - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Полянська С.М.

ІІІ місце Харченко Денис - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Антонець Н.І.

ІІІ місце Вовкодав Анна - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Сиваш О.Ю.

 

10 клас

І місце Пасічник Євгенія  - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Бас В.О.

ІІ місце Смірнова Анастасія - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Антонець Н.І.

ІІІ місце Толок Алла -  Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки, вчитель Грузікова І.І.

 

11 клас

І місце Тімченко Денис - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Полянська С.М.

ІІ місце Приходько Андрій  - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Сиваш О.Ю.

ІІІ місце Убийвовк Олександра  - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Бережна Л.М.

ІІІ місце Бабир Тетяна - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Антонець Н.І.

 

 

Біологія

 

8 клас

І місце Михненко Анастасія - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Черненко С.С.

ІІ місце Прокопенко Катерина  – Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Смірнова В.М.

ІІІ місце Горгітай  Софія  - М’якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом, вчитель Калініченко А.Г.

ІІІ місце Степанова Ангеліна - Демидівський ЗЗСО  І-ІІІ ст., вчитель  Пасішник І.С.

ІІІ місце Нагай Анастасія - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Дмитренко В.І.

ІІІ місце Соломаха Інна - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, вчитель Черненко С.С.

 

9 клас

І місце Петряник Маргарита  -  Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Смірнова В.М.

 

10 клас

І місце Блоха Олександра  - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Смірнова В.М.

ІІ місце Пендюра Андріана - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Смірнова В.М.

ІІІ місце Гулько Юлія – Малобакайський  ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Гудзь Д.О.

 

11 клас

І місце Шкурупій Вадим - ОЗ ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника”, вчитель Савченко О.Б.

ІІ місце Кукленко Євгеній  - Остап’євський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Вовкоріз Т.П.

ІІІ місце Корнієвський Станіслав  - Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки, вчитель Андрійко Т.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень