A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Переможці ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 14.12.2021 15:21
Кількість переглядів: 59

 

11 грудня в опорному закладі ,,решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника Решетилівської міської ради” відбувся ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В конкурсі взяли  участь 124 учні з 16 закладів освіти громади.

  Вітаємо переможців та їх наставників!

3 клас

1 місце  Карась Тімур – Решетилівська філія 1 ст., вчитель Панасенко М.І.

2 місце Буцька Вероніка – Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Ткаченко Н.І.

             Маєвський Святослав - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Гордівська Н.Б.

3 місце Полонський Єгор – Остап’євський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Дем’яненко Н.Б.

             Ігольник Даря  - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Гордівська Н.Б.

             Нехворосна Євгенія – Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Семененко Ю.А.

4 клас

1 місце  Дрягун Лєна - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Григоренко Ю.Б.

2 місце Мірошник Злата - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Коровіна В.О.

             Ярмак Жанна - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Коровіна В.О.

3 місце  Левківська Діана - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Коровіна В.О.

              Таборова Ангеліна - Решетилівська філія 1 ст., вчитель Григоренко Ю.Б.

5 клас

1 місце  Мірошник Кароліна – ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель         Клюка С.О.

2 місце Дяченко Вероніка - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель  Бережна Т.М.

3 місце Лифар Тимофій - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Пономаренко Т.В.

              Клименко Кристина – Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Погоріла А.О.

              Пилипчук Діна - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Коновська А.Г.

6 клас

1 місце Козаренко Вероніка - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель         Клюка С.О.

2 місце Кривко Дар’я - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Йова О.П.

             Вітовець Софія – Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Педенко С.В.

3 місце  Шелевер Мирослава - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Ярмола К.С.

7 клас

1 місце Захаренко Тетяна – Остапєвський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Койнаш Г.М.

2 місце Колотій Алєксандра - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Пономаренко Т.В.

3 місце Сердюкова Валентина - Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Таран Т.В.

             Тур Ангеліна - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Пономаренко Т.В.

             Криклива Аліса - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Погоріла А.О.

8 клас

1 місце Михненко Анастасія - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Куцевол С.Б.

2 місце Кузьменко Софія - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Трапезнікова В.О.

             Ільченко Віталій - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Куцевол С.Б.

3 місце Срібна Злата - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Трапезнікова В.О.

              Ткаченко Софія - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Пархоменко В.В.

9 клас

1 місце Петряник Маргарита - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Йова О.П.

2 місце Вовкодав Анна - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Пархоменко В.В.

              Волікова Ірина - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Трапезнікова В.О.

3 місце Платко Артем – Потічанська філія І-ІІ ст., вчитель Шолудько Л.М.

             Лящук Вікторія – Кукобівська філія І-ІІ ст., вчитель Дроботенко Л.О.

             Антонюк Юлія - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Пархоменко В.В.

10 клас

1 місце Гнітько Єлизавета - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Хоружа Л.Г.

2 місце Лобач Костянтин – Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Москівець Л.П.

3 місце Тукачова Дарина - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Хоружа Л.Г.

              Попок Єлизавета - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Хоружа Л.Г.

              Русаков Максим - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Горбань З.В.

11 клас

1 місце Бабир Тетяна - Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Йова О.П.

2 місце Солтис Ліна - Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Куцевол С.Б.

3 місце Дзекун Олег - ОЗ,,Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника, вчитель Трапезнікова В.О.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень