A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Стратегія розвитку освіти

Запрошуємо до обговорення Стратегії розвитку освіти

Освіта - одна з найважливіших сфер у житті Решетилівської громади. Забезпечуючи розвиток людського капіталу, освіта, крім того, відіграє позитивну роль у сфері економіки громади. Стратегічним завданням реформування освіти громади є її розбудова як найважливішої ланки виховання свідомих громадян Української держави, формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного і морального здоров’я, забезпечення пріоритетності розвитку людини, відтворення культури і духовності.

13:58 29.12.2023

Відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти громади

17 листопада в онлайн-режимі відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти громади, під час якого було детально обговорено дерево цілей, переглянуто проєкти та ключові завдання. 

16:32 17.11.2023

Триває робота над розробкою Стратегії розвитку освіти громади

5 жовтня відбулося чергове засідання членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Решетилівської громади. Разом із експерткою проєкту DECIDE Ольгою Терентьєвою присутні визначили три стратегічні цілі:

15:31 05.10.2023

Відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти громади

21 вересня у відділі освіти відбулася зустріч членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти Решетилівської громади. Основна увага була зосереджена на обговоренні результатів аналізу освітнього профілю.

16:11 21.09.2023

Визначили пріоритетні напрямки роботи в написанні Стратегії розвитку освіти громади

2 березня у відділі освіти відбулося засідання членів робочої групи по написанню Стратегії розвитку освіти Решетилівської громади. Востаннє така зустріч проводилася восени 2021 року, потому робота була призупинена у зв'язку із запровадженням воєнного стану в країні. 

11:32 02.03.2023

Відновлено роботу по Стратегії розвитку освіти Решетилівської громади

Освітня ланка Решетилівської громади однією з перших прийняла на себе виклики, спричинені запровадженням воєнного стану в країні. Не зважаючи на труднощі, вся освітянська родина об'єдналася в один спільний фронт, щоб і надалі тримати навчальний процес на високому рівні. Ми всі спільно маємо діяти заради Перемоги та навіть в такий нелегкий час давати знання, відкривати нові можливості для молодого покоління. Тому повідомляємо, що після тривалої перерви відновлено роботу по Стратегії розвитку освіти Решетилівської громади разом із партнерами швейцарсько-українського проєкту DECIDE .

17:44 05.12.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень