Колегія відділу освіти: враховуємо запити освітян та залучаємо дітей до корисного дозвілля
У п'ятницю, 26 квітня, відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, де на порядку денному було розглянуто три питання. Про потреби та запити педагогічних працівників закладів освіти щодо підвищення свого фахового рівня доповіла директор ЦПРПП Вікторія Пащенко. Вона розповіла про результати попереднього опитування серед освітян та надала рекомендації щодо використання додаткових можливостей для професійного росту.15:02 26.04.2024