A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

2023-2024 н.р.

Команда "Сайгак" Піщанського закладу освіти взяла участь у ІІІ етапі змагань з баскетболу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"

25 квітня у Новосанжарському ліцеї пройшов ІІІ етап масштабних спортивних змагань з баскетболу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед дівчат.

08:49 26.04.2024

Команда юнаків "Бантенг" посіла ІІ місце у фіналі ІІІ етапу спортивних змагань з баскетболу "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч"

23 квітня у Решетилівській громаді проходив ІІІ етап спортивних змагань "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч" із баскетболу серед юнаків. У турнірі взяли участь 12 команд із різних громад Полтавського району. У перший день зіграли відбіркові баскетбольні ігри, а до фінального турніру вийшли 4 команди. Серед них і команда "Бантенг" ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника". Окрім того, до четвірки фіналістів увійшли команди Зіньківського опорного ліцею №1, Полтавського спортивного ліцею та Скороходівського ліцею. Із виходом у фінал спотсменів привітали заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко та директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський. Юні баскетболісти показали високий рівень володіння м’ячем, поєдинки були запеклими та непередбачуваними. Із рахунком 23:21 перемогу здобули учні Скороходівського ліцею, їм поступилися місцем учні ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника", які посіли почесне ІІ місце.

19:35 23.04.2024

Решетилівські ліцеїсти взяли участь у ІІІ етапі змагань "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч" з футзалу

16 квітня на базі Полтавського закладу загальної середньої освіти №34 відбувся ІІІ етап змагань "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч" з футзалу серед п'яти команд, які увійшли до групи "Г". Решетилівську громаду на турнірі представляла команда "Бантенг" ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" разом із наставником Максимом Самборським.

17:56 16.04.2024

Волейболісти із закладів освіти громади взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч"

8 та 9 квітня 2024 року у Новосанжарському ліцеї відбувся ІІІ районний етап змагань з волейболу "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч", у яких взяли участь команди-переможці другого етапу закладів освіти Решетилівської громади. Серед хлопців - команда "Загроський тритон" Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка та серед дівчат - команда "Мангуст" М'якеньківського ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом.

10:08 10.04.2024

Вітаємо решетилівських орієнтувальників з перемогою у ІІІ етапі змагань "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч"

Сьогодні, 6 квітня, на території міського парку Решетилівської громади (біля Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського) було людно та гамірно, адже саме там проходив ІІІ районний етап змагань зі спортивного орієнтування "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч".

15:56 06.04.2024

Команда черлідерок опорного закладу освіти здобула "срібло" на ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч"

Решетилівська громада впевнено увійшла у ІІІ районний етап масштабних спортивних змагань, які охопили всю країну - "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Сьогодні, 3 квітня, в Опішнянському ліцеї за лідируючу першість серед черлідерів змагалися п'ять команд із Опішнянської, Диканської, Мачухівської, Решетилівської територіальних громад та закладу обласного підпорядкування Полтавського ліцею імені А.С. Макаренка.

19:44 03.04.2024

Решетилівські ліцеїсти перемогли у ІІ етапі "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" зі спортивного орієнтування

Решетилівщина фінішує! 22 березня у громаді завершили проведення ІІ територіального етапу масштабних змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Заключним видом спорту, який входить до п'ятірки програми стало спортивне орієнтування, де за переможні місця цього дня змагалися 8 команд закладів загальної середньої освіти.

18:10 22.03.2024

"Бантенги" здобули першість у ІІ етапі Всеукраїнських шкільних ліг з футзалу серед учнів ЗЗСО громади

15 березня в спортивній залі Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського відбулися спортивні змагання "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти 2012-2013 р.н. У турнірі взяли участь дев'ять команд з М'якеньківського ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом, Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст., Калениківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, Малобакайського ЗЗСО І-ІІІ ст., Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л. М. Дудки, Демидівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Федіївської філії І-ІІ ст. та ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника".

16:22 16.03.2024

Команда Піщанського закладу освіти стала переможцем баскетбольної шкільної ліги серед дівчат

На Решетилівщині тривають спортивні змагання в рамках масштабного проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". 15 березня три команди дівчат 2010 р.н. і молодші змагалися за баскетбольну першість.  Спортивну залу між собою у турнірі ділили команда із ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника", Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки та Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст.

20:41 15.03.2024

Команда ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника" перемогла у баскетбольній шкільній лізі серед юнаків

"Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" продовжується і цього разу підійшла черга змагатися за баскетбольну першість серед команд юнаків 2008 р.н. і молодших. Цього дня, 1 березня, п'ять закладів освіти Решетилівської громади зійшлися на турнірному полі спортивної зали аби визначити найкращих.

16:15 01.03.2024