A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Решетилівські орієнтувальники здобули "бронзу" на обласному етапі змагань "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч"

Дата: 23.05.2024 15:13
Кількість переглядів: 54

І кожен фініш це, по суті, старт... П'ять видів спорту, сім локацій і пів тисячі учасників. Саме таким запам'ятався обласний етап "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч".

Загалом за путівку до національного фіналу змагалися 35 команд. Драйв, емоції перемоги охопили не лише спортсменів, а й уболівальників.

22 травня 2024 року учасниками масштабних змагань у м. Полтава (локація - міський парк культури та відпочинку "Перемога") стала команда орієнтувальників "Бантенг" ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника", яка виборола для себе "бронзу"!

За індивідуальними результатами в групах по 30 учасників:

ІІ місце - Діана Рябова

ІІІ місце - Вероніка Стодух та Іван Панець

Робимо висновки, зализуємо рани і вже чекаємо новий сезон цих яскравих змагань та бажаємо успіхів команді з міста Лубни на всеукраїнському етапі!

Вітаємо наших спортсменів із призовим місцем! Ви сумлінно і впевнено тримали стійку першість, дійшовши до обласного рівня. А це вже говорить про високий потенціал і можливості решетилівських орієнтувальників! Подальших спортивних перемог та віри у власні сили!

Дякуємо всім хто підтримував і допомагав!