A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

2023 рік

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

17 лютого відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За результатами оцінювання журі призові місця по олімпіаді з географії здобули дві учениці із закладів освіти Решетилівської громади.

12:53 19.02.2024

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, хімії, англійської мови

10-11 лютого проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, хімії, англійської мови та інформаційних технологій. За рішенням оргкомітету і журі до числа учасників-переможців увійшли діти із закладів освіти Решетилівської громади, які показали достойні результати та зайняли призові місця. 

14:15 12.02.2024

Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

28 січня та 4 лютого відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, який проходив у два тури. За рішенням оргкомітету і журі до числа учасників-переможців увійшли діти із закладів освіти Решетилівської громади. Раді вітати учнів молодшої школи, які блискуче показали свої знання на обласному рівні. Бажаємо гідно тримати висоту та справлятися із завданнями будь-якої складності!

10:41 06.02.2024

Учні Решетилівської громади стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

27 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме біології. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіади із вказаного предмету, серед яких є учні Решетилівської громади. 

08:18 29.01.2024

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

У суботу, 20 січня, відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. У підсумку в числі переможців троє учнів Решетилівської громади.  

20:07 22.01.2024

Підбито підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

23 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме біології. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіади із вказаного предмету.

18:52 26.12.2023

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

У неділю, 24 грудня, відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів - хімії та трудового навчання. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіад з вказаних предметів.

18:49 25.12.2023

Підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

У суботу, 16 грудня, відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме з інформаційних технологій. Серед здобувачів освіти, які брали участь в олімпіаді та виконували поставлені в межах них завдання члени журі визначили таких призерів.

18:03 18.12.2023

Підбито підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

У неділю, 17 грудня, відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме з правознавства та інформатики. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіад з вказаних предметів.

17:23 18.12.2023

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, історії

9 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме української мови та літератури, математики, історії. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіад із вказаних предметів.

15:37 13.12.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень