A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 25.12.2023 18:49
Кількість переглядів: 406

У неділю, 24 грудня, відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів - хімії та трудового навчання. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіад з вказаних предметів.

Хімія

7 клас

  • ІІ місце - Марія Левусь, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІІ місце - Денис Білецький, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Ілля Степанов, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

8 клас

  • І місце - Назар Задорожний, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Микола Берлінов, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Костянтин Зінченко, Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом
  • ІІІ місце - Дар'я Кривенко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Олександра Хачатурова, Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом
  • ІІІ місце - Ксенія Чопенко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

9 клас

  • І місце - Ася Тищенко, М'якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом
  • ІІ місце - Максим Лещенко, Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом
  • ІІІ місце - Софія Костогриз, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"

10 клас

  • ІІІ місце - Анастасія Біленька, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

  • ІІІ місце - Маргарита Петряник, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Дмитро Іванченко, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Анастасія Ромась, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

Трудове навчання/технології (технічні види праці)

8 клас

  • І місце - Назар Задорожний, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Ростислав Дмитренко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Богдан Дяченко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Денис Дзекун, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

  • І місце - Ілля Чипурнов, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Дмитро Супрун, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Олександр Григоров, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас

  • ІІІ місце - Владислав Велічко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

  • І місце - Віталій Гомон, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Дмитро Гнип, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Владислав Снитка, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Трудове навчання/технології (обслуговуючі види праці)

8 клас

  • І місце - Вероніка Козаренко, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"

9 клас

  • І місце - Поліна Омельяненко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Дарина Ковальчук, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІ місце - Анастасія Чопенко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

10 клас

  • І місце - Юлія Кошова, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"

11 клас

  • І місце - Марія Вітер, ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"

Щирі вітання призерам та їх керівникам! Не зупиняйтеся на шляху до вдосконалення своїх здібностей та вмінь, аби в подальшому гідно представити себе на міському чи обласному рівнях.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень