A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Всеукраїнський експеримент НУШ

Онлайнова зустріч учителів природничої освітньої галузі

У вівторок, 9 січня, відбулася онлайн-зустріч для учителів біології, фізики та хімії, які будуть забезпечувати виконання Державного стандарту базової середньої освіти у 7-х класах НУШ у 2024-2025 н.р. Близько тридцяти педагогів-предметників взяли участь у заході, який передбачав обговорення напрацьованого досвіду з природничих предметів на базі пілотного 7 класу ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника".

17:43 09.01.2024

Урок в НУШ: комплексно-хвильова модель

16 листопада 2023 року у рамках реалізації інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» відбувся обласний науково-практичний семінар «Урок в НУШ: комплексно-хвильова модель». Місцем проведення заходу став Опорний заклад «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської територіальної громади», а учасниками – педагогічні працівники пілотних шкіл НУШ в області.

09:58 20.11.2023

Підготовка до нового навчального року: добірка важливої нормативки для засновників і керівників шкіл

Державна служба якості освіти України в Київській області поділилася рекомендованими матеріалами, які засновникам і керівникам шкіл варто використовувати під час підготовки до 1 вересня.

14:17 10.08.2023

Як вчителю подбати про себе: добірка ресурсних справ, вправ, безплатний курс та консультації психотерапевта

Професія вчителя має великий ризик вигорання. З цим складно й у мирний час, а у воєнному контексті проблем більше, вони загострюються. Тривалий час зберігати продуктивність у таких умовах дуже складно. Особливо, коли це стосується навчання і розвитку дітей, які подекуди теж пережили складні події, повʼязані з війною.

10:55 24.07.2023

Підручники для НУШ: чи будуть 5, 6 і 7 класи повністю забезпечені навчальними матеріалами цього року

В умовах повномасштабної війни питання забезпечення підручниками школярів 5, 6 і 7 класів НУШ відійшло на другий план. І хоч ситуація досі залишаються складною, однак, як стверджує секретарка освітнього комітету Верховної Ради Наталя Піпа, цього року все набагато краще. Втім, проблема з повним забезпеченням все ще залишається.

10:45 13.07.2023

Нова українська школа - інноваційний освітній процес та ефективне навчання

Нарощування інноваційного потенціалу освітньої системи – це вимога часу, завдання, яке стоїть зараз перед кожним педагогом. Динамічне, сучасне і в той же час ефективне навчання дає можливість не лише відійти від традиційних форм подачі знань, а й поглянути на освітній процес під іншим кутом.

11:16 28.06.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень