A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Запрошуємо до обговорення Стратегії розвитку освіти

Дата: 29.12.2023 13:58
Кількість переглядів: 182

Освіта - одна з найважливіших сфер у житті Решетилівської громади. Забезпечуючи розвиток людського капіталу, освіта, крім того, відіграє позитивну роль у сфері економіки громади. Стратегічним завданням реформування освіти громади є її розбудова як найважливішої ланки виховання свідомих громадян Української держави, формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного і морального здоров’я, забезпечення пріоритетності розвитку людини, відтворення культури і духовності.

Стратегічний курс суспільства на посилення ролі громад в урегулюванні суспільного життя та соціально-економічного розвитку зумовлює переоцінку традиційних факторів регіонального розвитку, у тому числі й переосмислення функції освіти, набуття нею першочергового значення як рушійної сили позитивних суспільних змін.

Стратегія розвитку освіти Решетилівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки є документом, який визначає мету функціонування і стратегічне бачення розвитку освітньої галузі громади, виокремлює стратегічні і операційні цілі, конкретизує завдання для досягнення визначеної мети.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень