A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 09.12.2022 10:17
Кількість переглядів: 340

3-4 грудня на базі опорного закладу «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника» проходив  ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме з фізики, географії, англійської мови та правознавства. Членами журі було визначено призерів олімпіад з предметів.

Фізика

8 клас

ІІІ місце – Ілля Олійник, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Ярослав Снитка, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

ІІ місце – Єлизавета Бардакова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Владислав Велічко, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Географія

8 клас

І місце – Ярослава Таран, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Кіра Лаленко, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Марина Шеметюк, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

9 клас

І місце – Артем Петров, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Руслан Горбань, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка

ІІ місце – Артур Олексієнко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Віталій Ільченко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка

ІІІ місце – Юлія Кошова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Дар'я Башкатова, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас

І місце – Єлизавета Кривко, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Дмитро Іванченко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

11 клас

І місце – Вікторія Карась, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Максим Русаков, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка

ІІІ місце – Євген Рябов, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

Англійська мова

8 клас

І місце – Ангеліна Тур, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Олексій Горохов, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Маргарита Віташ, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

9 клас

І місце – Катерина Романенко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Софія Кузьменко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Владислава Лифар, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас

І місце – Віталій Бодня, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Катерина Курінна, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Лада Плахтій, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

11 клас

І місце – Єлизавета Попок, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Анастасія Смірнова, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Правознавство

9 клас

ІІІ місце – Тетяна Андрейко, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Олександра Пантелей, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Марина Терещенко, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

10 клас

ІІІ місце – Маргарита Петряник, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

ІІ місце – Інна Цисик, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень