A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 16.12.2022 17:19
Кількість переглядів: 295

10-11 грудня на базі опорного закладу «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника» проходив ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – математики та біології. Членами журі було визначено таких призерів олімпіад:

                                                                               Математика
6 клас
І місце – Тимофій Лифар, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»
ІІІ місце – Денис Білецький, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.

7 клас
ІІІ місце – Дарина Бубка, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»
ІІІ місце – Назар Задорожний, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

8 клас
ІІІ місце – Марія Мазкова, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки

9 клас
І місце – Артур Олексієнко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»
ІІ місце – Артем Петров, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Марина Терещенко, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки
ІІІ місце – Денис Дмитренко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

10 клас
ІІ місце – Маргарита Петряник, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Юлія Антонюк, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

11 клас
ІІІ місце – Єлизавета Попок, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

                                                                             Біологія

8 клас
І місце – Марія Мазкова, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки
ІІ місце – Ася Тищенко, М’якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст.
ІІ місце – Ангеліна Горун, Остап’євський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Марина Шеметюк, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки

9 клас
І місце – Артур Олексієнко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»
ІІ місце – Владислав Левківський, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»
ІІІ місце – Вероніка Мосійчук, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка
ІІІ місце – Інна Соломаха, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка
ІІІ місце – Віталій Ільченко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка
ІІІ місце – Дар’я Башкатова, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас
І місце – Маргарита Петряник, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Катерина Василенко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Софія Гук, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки

11 клас
І місце – Євгенія Захаренко, Остап’євський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Алла Толок, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки
ІІ місце – Олександра Блоха, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Юлія Гулько, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень! Будьте цілеспрямованими та спраглими до знань!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень