A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 22.12.2022 13:57
Кількість переглядів: 301

17-18 грудня на базі опорного закладу «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника» проходив ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – хімії, астрономії, української мови та літератури, трудового навчання (технології та обслуговуючі види праці). Членами журі було визначено призерів олімпіад із вказаних предметів.

Хімія

7 клас

І місце – Микола Берлінов, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Дар'я Кривко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Ксенія Чопенко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

8 клас

І місце – Ася Тищенко, М'якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст.

10 клас

ІІ місце – Маргарита Петряник, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

ІІІ місце – Анна Корніч, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Призери із астрономії відсутні (двоє учасників).

Українська мова та література

7 клас

І місце – Вероніка Козаренко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Станіслав Голуб, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Карина Маленко, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки

ІІІ місце – Софія Кривенко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Назар Задорожний, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

8 клас

І місце – Вікторія Бухун, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Станіслава Григор'єва, М'якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІІ місце – Анастасія Пікуль, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

9 клас

ІІ місце – Владислав Миколенко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Софія Кузьменко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Софія Силенко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Артем Петров, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Інна Соломаха, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІІ місце – Віталій Ільченко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІІ місце – Катерина Прокопенко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас

І місце – Маргарита Петряник, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Анна Вовкодав, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Руслан Варава, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІІ місце – Ірина Волікова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Катерина Курінна, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

11 клас

І місце – Євгенія Захаренко, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Яна Дрюцька, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Оксана Пасічник, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Вікторія Степанова, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Трудове навчання

Хлопці

8 клас

І місце – Максим Верблюд, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Андрій Дерябін, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Андрій Омельченко, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

І місце – Дмитро Бондарець, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Артур Олексієнко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Владислав Левківський, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

10 клас

І місце – Владислав Снитка, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Дмитро Ткаченко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

І місце – Сергій Педенко, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дівчата

8 клас

І місце – Дарина Ковальчук, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

І місце – Каріна Мамедова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Анастасія Чопенко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІІ місце – Ольга Порубенська, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІІ місце – Ангеліна Боберська, Потічанська філія І-ІІ ст.

9 клас

І місце – Юлія Кошова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Ілона Імененко, Потічанська філія І-ІІ ст.

10 клас

І місце – Марія Вітер, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Діана Мансуєва, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень