A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Визначено призерів ІІ етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 18.01.2023 13:05
Кількість переглядів: 367

14 січня в ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника» проходив ІІ етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли 43 учні нашої громади (5-11 класи).

 

За рішенням журі визначено призерів конкурсу ІІ етапу.

 

5 клас

ІІ місце – Ясна Дрягун, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Злата Мірошник, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Анастасія Бабуцька, Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІІ місце – Владислава Ковба, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Діана Левківська, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

 

6 клас

ІІ місце – Кароліна Мірошник, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Тимофій Лифар, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

 

7 клас

ІІ місце – Вероніка Козаренко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Софія Кривенко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Маргарита Сергієнко, Федіївська філія І-ІІ ст. Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст.

 

8 клас

І місце – Тетяна Захаренко, Остап’євський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Станіслава Григор’єва, М’якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІ місце – Софія Панасюк, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Ангеліна Тур, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Алєксандра Колотій, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

 

9 клас

І місце – Софія Ткаченко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Злата Срібна, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Софія Кузьменко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Віталіна Нижник, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Артур Олексієнко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Марія Сирга, Потічанська філія І-ІІ ст. ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

 

10 клас

І місце – Маргарита Петряник, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Віталій Гомон, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Ірина Волікова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Артем Платко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

 

11 клас

І місце – Євгенія Захаренко, Остап’євський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Ірина Капко, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІ місце – Яна Дрюцька, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Вікторія Карпова, ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника»

ІІІ місце – Максим Русаков, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка.

 

Вітаємо призерів ІІ етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та бажаємо успіху учасникам ІІІ (обласного) етапу, проведення якого заплановано на 28 січня.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень