A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Визначено переможців І етапу обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 16.03.2023 17:53
Кількість переглядів: 855

16 березня 2023 року відбувся І (відбірковий) етап обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На конкурс 12 навчальних закладів громади представили 103 роботи з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: живопис, бісероплетіння, вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення, ізонитка, вироби з текстильних матеріалів, народна лялька, паперова пластика та оригамі, графіка, художня вишивка, в’язання гачком, спицями, вироби з природних матеріалів, різьблення по дереву, декоративний живопис.

Надані експонати вражали майстерністю, оригінальним і творчим підходом до виконання, вкотре показавши, якими талановитими і різносторонньо креативними є діти закладів освіти Решетилівської громади.

На підставі рішення журі, грамотами переможців І (відбіркового) етапу обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» нагороджено:

Номінація «Живопис»
Молодша вікова категорія (6-10 років)
І місце – Павло Гордієнко, учень Решетилівської філії І ст. ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Середня вікова категорія (11-15 років)
І місце – Іванна Міхно, учениця Малобакайського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Катерина Кушнір, учениця Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Кіріл Халенко, учень Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Номінація «Бісероплетіння»
Середня вікова категорія (11-15 років)

Гран-прі – Алла Змієвська, учениця Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки

І місце – Аліса Борзенок, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІ місце – Аліна Кошова, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Ангеліна Кириченко, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Влада Швендіх, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Номінація «Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення»
Молодша вікова категорія (6-10 років)

Гран-прі – Максим Гузоватий, учень Решетилівської філії І ст. з дошкільним підрозділом ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

І місце – Анжеліка Пустовіт, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості
ІІ місце – Антон Гончаренко, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості
ІІ місце – Ярослав Пономаренко, учень Калениківського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Владислав Єрьоменко, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості

Середня вікова категорія (11-15 років)

Гран-прі – Микита Столбцов, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості

І місце – Денис Нестеренко, учень Калениківського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Євгенія Єгорова, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості
ІІІ місце – Поліна Гончаренко, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості

Номінація «Ізонитка»
Середня вікова категорія (11-15 років)

І місце – Яна Іванець, учениця Калениківського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Микита Суворов, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Ярослав Лисак, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Назар Задорожний, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Номінація «Вироби з текстильних матеріалів»
Молодша вікова категорія (6-10 років)

І місце – вихованці гуртка «Народна творчість» Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

Середня вікова категорія (11-15 років)

ІІ місце – Анастасія Убийвовк, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІ місце – Ілона Уляненко, учениця Потічанської філії І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Марія Сиргі, учениця Потічанської філії І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Номінація «Народна лялька»
Середня вікова категорія (11-15 років)
ІІІ місце – вихованці гуртка «Народна творчість» Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

Номінація «Паперова пластика та оригамі»
Молодша вікова категорія (6-10 років)
ІІІ місце – вихованці гуртка «Народна творчість» Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

Середня вікова категорія (11-15 років)
І місце – Аліна Михайловська, учениця Калениківського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – Олександра Занько, учениця Калениківського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Богдана Радчук, учениця Глибокобалківського ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом

Номінація «Графіка»
Середня вікова категорія (11-15 років)
І місце – Вікторія Деньга, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІ місце – Софія Вітовець, учениця Демидівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Антон Педорич, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Номінація «Художня вишивка»
Молодша вікова категорія (6-10 років)

ІІ місце – Таміла Медяник, учениця Решетилівської філії І ст. ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Середня вікова категорія (11-15 років)
І місце – Ольга Миргородська, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІ місце – Олександра Коломієць, учениця Новомихайлівського ЗЗСО І-ІІ ст.

Номінація «В’язання гачком, спицями»
Молодша вікова категорія (6-10 років)

І місце – Євгенія Панченко, учениця Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки

ІІ місце – Діана Мансуєва, учениця Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІ місце – Вероніка Пазущан, учениця Новомихайлівського ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІІ місце – Оксана Чайка, учениця Новомихайлівського ЗЗСО І-ІІ ст.

Середня вікова категорія (11-15 років)

Гран-прі – Марія Вітер, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
І місце – Марія Вітер, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІ місце – Олександра Коломієць, учениця Новомихайлівського ЗЗСО І-ІІ ст.

Номінація «Художнє випалювання»

Молодша вікова категорія (6-10 років)

ІІ місце – Владислав Черкащенко, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Максим Гайдук, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості

Середня вікова категорія (11-15 років)

Гран-прі – Тимофій Сітало, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
І місце – Максим Верблюд, учень ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»
ІІІ місце – Нікіта Лобас, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості

Номінація «Декоративний розпис, народний живопис»

Середня вікова категорія (11-15 років)

І місце – Софія Кривенко, учениця ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника»

Щиро вітаємо переможців та призерів із блискучим успіхом! Роботи учасників, які посіли І місця, а також власників Гран-прі направлені до участі у ІІ етапі обласної виставки-конкурсу в Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень