A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Запрошуємо до конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

Дата: 07.04.2023 16:36
Кількість переглядів: 272

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.


У цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до порушених правах українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

Номінації:
• Молодша група.
• Середня група.
• Старша група.

спеціальна номінація «Слава українським Героям»Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками тощо.

спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі»Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав. 

спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року»До участі у даній номінації запрошується діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім’ї, при оголошені переможця у даній номінації Всеукраїнський організаційний комітет зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт.

спеціальна номінація «Погляд української діаспори»До участі у даній номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.

спеціальна номінація «Захист прав дітей на Донеччині». До участі у даній
номінації запрошується діти, що проживають на територіях зазначених областей, підконтрольних українській владі.

спеціальна номінація «Незламна нація»До участі у даній номінації
запрошується діти, що постійно чи тимчасово проживають на території м. Києва.

- спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава»Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

спеціальна номінація «Соціальні права та свободи»Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи – від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу: uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

Положення про Конкурс

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень