A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Вихованка Решетилівської ДЮСШ стала триразовою призеркою чемпіонату Полтавської області з настільного тенісу

Дата: 17.04.2023 18:59
Кількість переглядів: 77

15 квітня у Полтаві відбувся Чемпіонат області з настільного тенісу серед юніорів 1994-1995 року народження.

У змаганнях взяли участь вихованці секцій тенісу з понад 10 населених пунктів нашої області.

Решетилівку на чемпіонаті представляла вихованка Решетилівської ДЮСШ Юлія Баран. За підсумками Чемпіонату дівчина зібрала у свою персональну скарбничку медалі всіх ґатунків і тричі піднімалася на п’єдестал пошани.

Під керівництвом тренера Віталія Пісарєва Юлія Баран здобула перше місце в парному розряді. В особистому завоювала ІІ місце, і ІІІ-те в змішаному.

Показавши відмінні результати, дівчина завоювала можливість представляти Полтавщину на чемпіонаті України в м. Чернігів.

Юлія Баран вже неодноразово підтверджувала, на скільки майстерно володіє цим видом спорту.

Бажаємо тенісистці та її наставнику подальших перемог.

Джерело: Решетилівщина.UA