A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей "За нашу свободу"

Дата: 22.09.2023 12:45
Кількість переглядів: 1090

22 вересня у відділі освіти відбулося проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу". Захід проходив у двох номінаціях - "Образотворче мистецтво" та "Поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України".

До складу журі увійшли працівники відділу освіти, ЦПРПП, Решетилівської філії ОЦЕВУМ, заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін, вчителі образотворчого мистецтва, української мови та літератури. 

Розглянувши авторські роботи в обох номінаціях члени журі визначили призерів у трьох вікових категоріях. 

"Поезія (вірші)"

Молодша вікова категорія

І місце - Назар Мацола, вірш "Я мрію про мир в Україні"

ІІ місце - Анастасія Вербицька, вірш "Україну я люблю"

ІІІ місце - Анна Шуть з віршем "Ціна свободи"

Середня вікова категорія

І місце - Олександра Занько, вірш "Україна переможе"

ІІ місце - Ангеліна Боберська, вірш "Молитва"

ІІІ місце - Анастасія Сиргі "Про добро і зло",

                Маргарита Сергієнко "Герою, Воїну, Захиснику присвячується..."

Старша вікова категорія 

ІІ місце - Карина Нечеса, вірш "Україні"

ІІІ місце - Дарина Одокієнко, вірш "В Україні нашій"

"Образотворче мистецтво"

Молодша вікова категорія

І місце - Ольга Степаненко (Решетилівська філія І ст.)

              Кіріл Пилявський (ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника)

ІІ місце - Єгор Колотій (Решетилівська філія І ст.)

               Ліна Федорченко (Решетилівська філія І ст.)

ІІІ місце - Серафим Дудченко (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка)

                Катерина Деньга (Решетилівська філія І ст.)

Середня вікова категорія

І місце - Софія Деркач (ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника), 2 малюнки

ІІ місце - Анна Істоміна (Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІІ місце - Альбіна Тупкало (Федіївська філія І-ІІ ст.)

Старша вікова категорія

І місце - Ольга Герасименко (Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.), 2 малюнки

ІІ місце - Руслана Варава (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка)

ІІІ місце - Дар'я Башкатова (Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.)

Роботи переможців І етапу будуть представляти нашу громаду на обласному рівні. 

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ

 



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень