A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

"Психологічна безпека в закладі освіти": тренінгове заняття для психологів та соцільних педагогів громади

Дата: 07.11.2023 12:49
Кількість переглядів: 350

Війна - це стрес не лише для дорослих, які все усвідомлюють, але й для дітей, для яких ситуація може бути незрозумілою, більш небезпечною та тривожною. Все це лякає і насторожує, відриває від звичного процесу життя в оптимальному середовищі. Навчатися та засвоювати нові знання у такий час теж складно, але й не менші труднощі постають перед педагогами, які, попри все, мають здолати виниклі бар'єри та стабілізувати психологічний стан учнів. 

Саме з такою метою 7 листопада у відділі освіти було проведено тренінгове заняття для психологів та соціальних педагогів Решетилівскьої громади на тему: "Психологічна безпека в закладі освіти". Психологічна безпека є однією зі складових безпечної освітньої екосистеми громади разом із фізичною та інформаційно-цифровою. Особливої актуальності вона набуває зараз, в період воєнного стану. 

Учасники під час тренінгу мали можливість розповісти про власний досвід травматичних ситуацій, разом із директором ЦПРПП Вікторією Пащенко розглянули види психотравм, ознайомилися із такими поняттями як втрата та розлука і відмінність між ними. Працюючи в групах, педагоги вивчали історії дітей, визначали ті особливості їх поведінки, які свідчать про психологічне травмування; відповідно до моделі пропрацювання горя обговорювали ймовірні життєві ситуації та методи допомоги при втраті близької людини.

Наостанок присутні отримали рекомендації щодо алгоритму дій педагога при різних травмуючих для дітей ситуаціях. « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень