A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, історії

Дата: 13.12.2023 15:37
Кількість переглядів: 717

9 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме української мови та літератури, математики, історії. Члени журі провели оцінювання учнівських робіт та у підсумку визначили імена призерів олімпіад із вказаних предметів.

Українська мова та література

7 клас

  • І місце - Анастасія Бодня, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Поліна П'ятаха, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Кароліна Мірошник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Діана Пилипчук, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Ростислав Ткачук, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

8 клас

  • І місце - Станіслав Голуб, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Вероніка Козаренко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Анастасія Рискаленко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

  • І місце - Аліса Криклива, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІ місце - Станіслава Григор'єва, М'якеньківський ЗЗСО І-ІІ ст. з дошкільним підрозділом
  • ІІІ місце - Тетяна Захаренко, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Дарина Мирошниченко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Валерія Арабова, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

10 клас

  • І місце - Максим Герасимчук, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Катерина Мосієнко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Інна Соломаха, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІІ місце - Артем Петров, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Владислава Лифар, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

  • І  місце - Ірина Волікова, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Руслана Варава, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІ місце - Віталій Гомон, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Анна Вовкодав, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Артем Платко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІІ місце - Аліна Гасан, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Історія

8 клас 

  • І місце - Катерина Смірнова, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Богдан Дяченко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Уляна Дашко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

  • ІІ місце - Кіра Лаленко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Ярослава Таран, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас

  • І місце - Дар'я Башкатова, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Марина Терещенко, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки
  • ІІІ місце - Віктор Степанов, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас 

  • І місце - Марія Шаблій, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Вероніка Вовченко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Катерина Кулик, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІІ місце - Єлизавета Кривко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

Математика

6 клас

  • І місце - Владислава Ковба, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Євгеній Панченко, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки
  • ІІ місце - Наталія Чех, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Вероніка Пазущан, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки
  • ІІІ місце - Вікторія Хіміч, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

7 клас

  • І місце - Денис Білецький, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Тимофій Лифар, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Євген Герасимов, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Гліб Блигадир, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Ілля Степанов, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

8 клас

  • І місце - Назар Задорожний, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Дар'я Кривко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

  • І місце - Ілля Олійник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Андрій Дерябін, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

10 клас

  • І місце - Артур Олексієнко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Віталій Ільченко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІІ місце - Вікторія Чеверденко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

11 клас

  • І місце - Юлія Антонюк, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Денис Харченко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Руслан Терпак, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

Вітаємо призерів олімпіад та зичимо подальших успіхів у навчанні! 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень