A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Визначено призерів ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 18.12.2023 20:27
Кількість переглядів: 732

16 грудня у Решетилівській громаді відбувся ІІ (міський) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь юні мовознавці з 3 по 11 клас. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. Конкурс проводиться щорічно з 2001 року.

Для учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міський, обласний, підсумковий.

Учні Решетилівської громади традиційно беруть участь в конкурсі і показують гідні результати. Цього року вже відомі імена тих, хто став призерами ІІ (міського) етапу та в подальшому представлятиме громаду на рівні області (ІІІ етап).

3 клас

  • І місце - Іванна Зозуля, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Єлизавета Ніколаєнко, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Тетяна Тищенко, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Ангеліна Снитка, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Агнія Столярова, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"

4 клас

  • І місце - Анастасія Василенко, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Таміла Медяник, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Ярослав Приходько, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Костянтин Кириченко, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Олександр Назарук, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М Дудки
  • ІІІ місце - Богдана Корчак, Решетилівська філія І ступеню ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника"

5 клас

  • І місце - Євгенія Нехворосна, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Владислав Єрьоменко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Анастасія Петрова, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Дар'я Ігольник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Іван Маландій, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М Дудки

6 клас

  • І місце - Максим Антонець, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Іван Клімцов, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Наталія Чех, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Михайло Непийпа, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Анна Кузьменко, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М Дудки
  • ІІІ місце - Злата Мірошник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

7 клас 

  • І місце - Кароліна Мірошник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Діана Пилипчук, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Анастасія Бодня, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Тимофій Лифар, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

8 клас

  • І місце - Вероніка Козаренко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Софія Кривенко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Станіслав Голуб, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Назар Задорожний, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІІ місце - Каріна Стрижко, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

  • ІІ місце - Аліса Криклива, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІ місце - Тетяна Захаренко, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Дарина Мирошниченко, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Каріна Торкут, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

10 клас

  • І місце - Ангеліна Степанова, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІ місце - Анастасія Михненко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІ місце - Інна Соломаха, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІ місце - Віталій Ільченко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка
  • ІІІ місце - Софія Кузьменко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

11 клас

  • І місце - Ірина Волікова, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"
  • ІІ місце - Софія Гук, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М Дудки
  • ІІ місце - Маргарита Петряник, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.
  • ІІІ місце - Максим Недобачій, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М Дудки

Вітаємо призерів ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови з високими досягненнями! Нехай щире українське слово буде яскравим путівником на життєвому шляху!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень