A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Відбувся відбірковий етап VІ обласного конкурсу дитячої казки

Дата: 06.02.2024 14:30
Кількість переглядів: 707

Вже традиційно учні закладів освіти Решетилівської громади беруть участь в обласному конкурсі дитячої казки. Цьогоріч він проводиться вшосте. Щороку конкурс відкриває нові імена-таланти серед учнівської молоді та спонукає обдарованих дітей до творчої самореалізації. Завдання конкурсу – розвиток письменницьких та комунікативних здібностей, творчого нестандартного мислення та креативності, заохочення дітей до написання казок, виявлення і підтримка юних авторів.

6 лютого у відділі освіти пройшов відбірковий етап VІ обласного конкурсу дитячої казки за тематикою "Чарівний винахід". Всього було подано 32 роботи у трьох вікових категоріях: 22 (учні 10-12 років), 7 (учні 13-15 років), 3 (16-18 років).

За результатами оцінювання журі, призерами відбіркового етапу стали такі учні:

старша група

І місце - Руслана Варава, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка (робота "Чарівний винахід")

ІІ місце - Марія Вітер, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

ІІІ місце - Катерина Василенко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

середня група

І місце - Владислава Лифар, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст. (робота "Як Олесь Явориця Око Всесвітньої Правди шукав")

ІІ місце - Анастасія Біленька, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце - Кристина Клименко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка

ІІІ місце - Діана Пилипчук, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Альбіна Могилевська, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Валентина Сердюкова, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Дарина Одокієнко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

молодша група

І місце - Єгор Колотій, Решетилівська філія І ст. (робота "Чарівний винахід")

ІІ місце - Злата Воскобойникова, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст. 

ІІ місце - Ріта Супрун, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце - Анастасія Бабуцька, Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст. з д/п

ІІІ місце - Антон Дзигар, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

ІІІ місце - Вікторія Хіміч, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника"

ІІІ місце - Євгенія Нехворосна, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Мілана Гайвенко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Гліб Блигадир, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Таміла Медяник, Решетилівська філія І ст.

ІІІ місце - Поліна Срібна, Решетилівська філія І ст.

Переможці, які зайняли перші місця на відбірковому етапі будуть представляти Решетилівську громаду на обласному конкурсі, який відбудеться 23 лютого 2024 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (заочно). 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень