Відділ освіти Решетилівської міської ради

Катерина Мосієнко - бронзова призерка на WINTER RUN 2024

Дата: 12.02.2024 16:10
Кількість переглядів: 93

У суботу, 10 лютого, у Полтаві на стадіоні "Ворскла" відбувся обласний захід з бігу WINTER RUN 2024. На забіг з легкої атлетики приїхали спортсмени не лише з Полтавщини, а й з міста Чернігів, Київ, Буча та Одеса. Вихованці Решетилівський центр туризму  традиційно взяли участь. Для наших спортсменів це чудова можливість підтримати спортивну форму, поки всі змагання на зимовій паузі.

У забігові взяли участь 400 спортсменів, з яких 10 - вихованці гуртка O-Resh Orienteering Reshetylivka. Решетилівські дівчата - Саша Юричканич та Аня Капко змагались у складі команди Полтавського ліцею з посиленою підготовкою імені Віталія Грицаєнка. А Катерина Мосієнко виборола перемогу. На дистанції 1000 м юна спортсменка показала чудовий результат та посіла ІІІ місце. Усі учасники змагань отримали грамоти та медалі.

Пишаємося успіхами Каті та бажаємо їй та всім учасникам зимового забігу подальших перемог і нових спортивних висот!

Джерело: Решетилівський центр туризму, Решетилівська міська рада