A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Відбувся І етап обласної виставки-конкурсу "Знай і люби свій рідний край"

Дата: 13.03.2024 12:38
Кількість переглядів: 772

 

12 березня 2024 року відбувся І (відбірковий) етап обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». Учні та вихованці закладів освіти Решетилівської громади представили багато робіт у таких номінаціях як бісероплетіння, художня вишивка, живопис, графіка, народна лялька, художнє різьблення по дереву, оригамі, ізонитка. Також члени журі оцінювали вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення, з текстильних матеріалів та фоамірану, м'які в'язані іграшки та ін.

Варто зазначити, що надані експонати були виконані на високому рівні та справляли приємне емоційне враження. Окремі роботи були дуже деталізовані і загалом це був не просто виріб, а ціла історія - творча, змістовна, досконала  і гідна визнання. Кожен мазок фарби, вишивки бісером чи нитками був сповнений витонченості, смаку, доповнюючи загалом композицію експонованого твору. Безумовно, наші діти талановиті і творчі! 

Окрім цього члени журі зробили зауваження, які стосувалися зовнішнього оформлення робіт згідно вимог конкурсу. 

На підставі рішення журі визначено переможців у кожній номінації та у двох вікових категоріях:

"Бісероплетіння"

молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - Злата Мірошник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" (Гердан "Червоне – то любов, а чорне – то журба")

ІІ місце - Євгенія Нехворосна, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст. (Котильйон "Птахи")

ІІІ місце - Вероніка Пазущан, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки ("Мімози")
старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Владислава Швендіх, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" (Силянки "Хай буде весна")

ІІ місце - Євгенія Косенко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" (Силянки "Мереживо")

ІІІ місце - Владислава Швендіх, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" (Браслет "Квітни, Україно")

"Художня вишивка"
молодша вікова категорія 6-11 років

ІІ місце - Таміла Медяник, Решетилівська філія І ст. ("Мій друг")

старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Ольга Мордовська, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Польовий букет")

ІІ місце - Анна Вовкодав, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Лавандовий кошик")

ІІІ місце - Катерина Муліка, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Іриси")

"Народна лялька"

молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - колективна робота учнів Піщанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки ("Нерозлучники")

ІІІ місце - Анна Бєдрєєва, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Україночка")

старша вікова категорія 12-18 років

ІІІ місце - Анна Задоян, Глибокобалківський ЗЗСО І-ІІ ст. з д/п ("Оберіг для захисника")

"Гончарство та художна кераміка"
старша вікова категорія 12-18 років

Гран-прі - Микита Столбцов, Будинок дитячої та юнацької творчості ("Душа козака")

"Випалювання, художнє різьблення по дереву"

молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - Денис Харченко, Будинок дитячої та юнацької творчості  (Триптих "Від давнини до сучасності")

ІІ місце - Андрій Найдьон, Будинок дитячої та юнацької творчості ("Герб Решетилівки") 

ІІІ місце - Дмитро Попок, Будинок дитячої та юнацької творчості (Підставка під телефон "Айфон")

старша вікова категорія 12-18 років

ІІ місце - Максим Верблюд, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Ажурне відлуння")

"Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси"

молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - Антон Гончаренко, Будинок дитячої та юнацької творчості ("За мотивами гобелена О.Пілюгіної "Вірність")

ІІ місце - Таміла Медяник, Решетилівська філія І ст. ("Різдвяна зірка) 

ІІІ місце - Вероніка Кацітадзе, Решетилівська філія І ст. ("Дерево життя")

За креативність - Софія Соколова, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Весела гусінь")

старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Денис Нестеренко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Непереможні козаки, Вам лине слава крізь віки!")

І місце - Олександр Староста, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки ("Автомат Вулкан-М (Малюк)")

ІІІ місце - Євгенія Єгорова, Будинок дитячої та юнацької творчості ("Україна береже мир")

"Графіка"
молодша вікова категорія 6-11 років

ІІ місце - Кіріл ПилявськийОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Решетилівка - місто, яке ми любимо")

ІІІ місце - Валентина Синяк, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки ("Пес-Патрон - сапер")

старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Марія Вітер, Будинок дитячої та юнацької творчості ("Погляд минулого")

ІІ місце - Марія Вітер, Будинок дитячої та юнацької творчості ("Відродження")

ІІІ місце - Софія Вітовець, Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Самобутня Україна")

"Живопис"
молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - Євгенія Домашенко, Решетилівська філія І ст. ("Багато мальв розсіяла війна...")

ІІ місце - Вероніка Кацітадзе, Решетилівська філія І ст. ("Люби і знай свій край")

ІІІ місце - Аріна Чеверденко, Решетилівська філія І ст. ("Котик-воркотик")

ІІІ місце - Єлизавета Ніколаєнко, Решетилівська філія І ст. ("Пташка у квітах")

старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Катерина Мосієнко, Будинок дитячої та юнацької творчості ("Циганка-ворожка")

ІІ місце - Ольга Вовк, Малобакайський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Красивий, щедрий рідний край")

ІІІ місце - Дар'я Башкатова, Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ("Зимовий затишок")

"М’яка іграшка"
старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Анастасія Рискаленко, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Пес Патрон")

ІІ місце - Олександра Пантелей, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Зайчик")

ІІІ місце - Ангеліна Бабенко, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Зайчик-вуханчик")

"В’язання спицями, гачком"
старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Марія ВітерОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Весняний капелюшок")

"Ізонитка"
молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - Яна Іванець, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Захисник")

старша вікова категорія 12-18 років

ІІІ місце - Анжела Поковба, Потічанська філія І-ІІ ст. з д/п ("Мій мак")

"Інші техніки"
молодша вікова категорія 6-11 років

І місце - Євгенія Домашенко, Решетилівська філія І ст. ("До ювілею Тараса Шевченка", кава)

ІІ місце - Дарина Юшина, Катерина Матюшенко, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка (Диптих "Ярило")

ІІІ місце - Злата Мірошник, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Дружок")

старша вікова категорія 12-18 років

І місце - Марія Вітер, ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника" ("Фантазія")

ІІ місце - Дарина Ковальчук, Ольга Порубенська, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка ("Пісня рідного краю")
ІІІ місце - колективна робота учнів Остап'євського ЗЗСО І-ІІІ ст. ("Колекція декоративних сумочок")

"Паперопластика"
молодша вікова категорія 6-11 років

ІІ місце - Олександр Назарук, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки, ("Роправимо крила в боротьбі за волю!")

ІІ місце - Владислав Назарук, Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.М. Дудки, ("З Україною в серці")

ІІІ місце - Максим Яновський, Остап'євський ЗЗСО І-ІІІ ст.

старша вікова категорія 12-18 років

ІІ місце - Олександра Занько, Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ст.



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень