A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Юні спортсмени Центру туризму та Шевченківського закладу освіти взяли участь у Відкритій першості зі спортивного орієнтування "Весняні перегони-2024"

Дата: 04.05.2024 10:32
Кількість переглядів: 88

Спортивне орієнтування - це той вид спорту, який останнім часом набуває шаленої популярності, тому контингент учасників щоразу збільшується! Кожен виступ сповнений несподіванок і не є стовідсотково успішним, проте щоразу це безцінний досвід і праця на майбутні спортивні перемоги.

26 туристський Кубок Полтавщини серед учнівської молоді цього року накрило "цунамі" спортивного орієнтування. Вперше програма змагань так якісно розширилась за рахунок орієнтування і просто неймовірна кількість учасників! Цього разу понад 300 юних спортсменів з різних куточків області змагались в спринті у Відкритій першості КЗ "ПОЦНПВТКУМПОР" зі спортивного орієнтування "Весняні перегони 2024" в залік Кубку, що, за словами організаторів, є рекордом.

Решетилівську громаду на цій першості представяли вихованці Центру туризму та юні орієнтувальники із Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка, тому це теж була рекордна кількість учасників від ТГ.  Для 30 спортсменів Центру та 18 учасників із Шевченкового це була чудова нагода отримати перший змагальний досвід новачкам, та перевірити себе і тримати в тонусі старшим.

У командному заліку старшої групи команда Решетилівського центру туризму стала першою серед 18 команд!

У молодшій групі дві команди від Центру (O-RESH-1, O-RESH-2) зайняли 4 та 5 місця із 34!

Старша група з Шевченкового посіла 7 загальнокомандне місце, у молодшій групі одна з команд посіла 17 місце.