A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Решетилівської міської ради

Новини

Ресурсна зустріч професійної спільноти психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади

Ментальне здоров'я та наповнення власного ресурсу є важливим компонентом сучасного освітнього простору. В рамках ресурсної зустрічі професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади, яка відбулася 11 січня, учасники обговорили профілактику суїцидальної поведінки у дітей та спільно із директором ЦПРПП Вікторією Пащенко виконали вправи, спрямовані на ресурсостійкість.

16:31 11.01.2024

Семінар-практикум для керівників ЗДО: "Самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах дошкільної освіти"

10 січня директори та вихователі-методисти ЗДО Решетилівської громади спільно з Іриною Ситник, фахівчинею Управління Державної служби якості освіти в Полтавській області, працювали над самооцінюванням управлінських і освітніх процесів у закладах дошкільної освіти.

16:45 10.01.2024

Онлайнова зустріч учителів природничої освітньої галузі

У вівторок, 9 січня, відбулася онлайн-зустріч для учителів біології, фізики та хімії, які будуть забезпечувати виконання Державного стандарту базової середньої освіти у 7-х класах НУШ у 2024-2025 н.р. Близько тридцяти педагогів-предметників взяли участь у заході, який передбачав обговорення напрацьованого досвіду з природничих предметів на базі пілотного 7 класу ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л. Олійника".

13:45 09.01.2024

Цифровий хаб професійного розвитку: нові можливості для освітян громади

Громадською організацією  "Розвиток громадянських компетентностей в Україні" (ГО "DOCCU") у межах впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – "Децентралізація для розвитку демократичної освіти” завершено надання у 2023 році мінігрантів територіальним громадам, які уклали договори про співробітництво територіальних громад.

14:56 04.01.2024

Вітаємо переможців ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна»!

Наприкінці грудня 2023 року Полтавським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді було підбито підсумки ІІ (регіонального) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна»!

14:04 02.01.2024

Учні Решетилівської громади стали дипломантами природоохоронної акції "Птах року-2023"

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони конкретних видів птахів, та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи проводиться щорічна природоохоронно-пропагандистська акція, яку організовує Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українське товариство охорони птахів (УТОП). У 2023 році птах року - мартин звичайний. 

08:45 29.12.2023

У Покровському опорному закладі освіти відкрився перший у громаді клас безпеки

Сьогодні, 28 грудня, у Решетилівській громаді на базі Покровського опорного закладу загальної середньої освіти відкрито перший клас безпеки. Його облаштовано за зональним принципом організації освітнього простору, що сприяє систематизації сприйняття навчальної інформації:

16:12 28.12.2023

Відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

У понеділок, 25 грудня, у відділі освіти відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. На порядку денному було два питання. Зокрема про розгляд та затвердження списку педагогічних працівників освіти Решетилівської міської ради, які підлягають позачерговій атестації в 2023-2024 навчальному році та вилучення зі списку тих педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2023-2024 навчальному році, але не будуть атестовані на основі відомих підстав. 

14:46 26.12.2023

Учениця Калениківського ЗЗСО стала дипломанткою конкурсу "Збережи ялинку"

21 грудня в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді підвели підсумки обласного конкурсу «Збережи ялинку", який проводиться щорічно з метою пропаганди серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, виховання екологічної свідомості, виховання поваги до народних традицій, розвитку дитячої творчості.

14:42 21.12.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень