Воркшоп для гейткіперів закладів освіти Решетилівської ТГ: "Профілактика суїцидів у громадах"
Наша країна зараз перебуває в досить не стабільних умовах, адже війна змінила життя кожного українця. Багато хто зіштовхнувся із проблемами різної складності, особистими протиріччями та непередбачуваними ситуаціями. Знаходячись у постійній напрузі, особливо важливо дбати про себе, та вміти надавати необхідну допомогу іншим. Надто, якщо це стосується кризових станів, де найперша допомога чи підтримка на початкових етапах грає ключову роль.17:11 21.05.2024